Двокреветна со поглед кон планина

Двокреветна со поглед кон планина

From: $0.0 Night

 

Период ( 15.04.2020 – 15.09.2020)

Двокреветна соба со поглед на планина

Ноќевање со доручек: 1410 денари(23 евра)

Полу пансион: 1900 денари(31 евра)

Полн пансион: 2390 денари(39 евра)

*Цените се однесуваат по ЛИЦЕ


За деца до 5 години e бесплатно ; за деца од 5 до 12 години се наплаќа 50 %

Трето лице во соба ( дополнителен лежај) -30% попуст од цената за ноќевање со појадок

Еднокреветна Соба + 30%

Дополнителен оброк за возрасни:  490 ден                                            

 

Секоја соба поседува

  • Бања со туш кабина и фен
  • Мини бар
  • Интернет
  • Дигитална телевизија
  • Телефон

Pricing plans

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
$0.0 $0.0 $0.0 $0.0 $0.0 $0.0 $0.0

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Двокреветна со поглед кон планина”