Еднокреветна со поглед на езеро

Еднокреветна со поглед на езеро

From: $0.0 Night

Период ( 15.04.2020 – 15.09.2020)

Еднокреветна соба со поглед на езеро

Ноќевање со доручек: 1990 денари(32,5 евра)

Полу пансион: 2625 денари(43 евра)

Полн пансион: 3260 денари(53,5 евра)

*Цените се однесуваат по ден

– За деца до 5 години e бесплатно ; за деца од 5 до 12 години се наплаќа 50 %
– Дополнителен оброк за возрасни:  490 ден

Секоја соба поседува

  • Бања со туш кабина и фен
  • Мини бар
  • Интернет
  • Дигитална телевизија
  • Телефон

Pricing plans

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
$0.0 $0.0 $0.0 $0.0 $0.0 $0.0 $0.0

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Еднокреветна со поглед на езеро”