Еднокреветна со поглед на планина

Еднокреветна со поглед на планина

From: $0.0 Night

Период ( 15.04.2020 – 15.09.2020)

Еднокреветна соба со поглед на планина

Ноќевање со доручек: 1830 денари(30 евра)

Полу пансион: 2470 денари(40,5 евра)

Полн пансион: 3105 денари(51 евра)

*Цените се однесуваат по ден

Секоја соба поседува

  • Бања со туш кабина и фен
  • Мини бар
  • Интернет
  • Дигитална телевизија
  • Телефон

Pricing plans

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
$0.0 $0.0 $0.0 $0.0 $0.0 $0.0 $0.0

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Еднокреветна со поглед на планина”